Seminarium PRACA W MARKETINGU

Opublikowano 09 czerwca 2014 roku

Seminarium PRACA W MARKETINGU z Jackiem Kotarbińskim

8 maja na Wydziale Ekonomicznym odbyło się otwarte seminarium pt. „Praca w marketingu”, które poprowadził Jacek Kotarbiński, ceniony ekspert i praktyk w dziedzinie marketingu, a także autor bestsellera „Sztuka rynkologii”.

Trójmiejscy studenci dowiedzieli się m.in. na czym polega specyfika pracy w obszarze marketingu. Poznali tajniki rekrutacji, dowiedzieli się, czym różni się kariera w małych i dużych firmach, a także usłyszeli, jakie kompetencje powinien posiadać nowoczesny praktyk marketingu.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 70 osób. Prezentację z seminarium można pobrać TUTAJ

Dziękujemy Jackowi Kotarbińskiemu za fascynujące spotkanie!

PROMOCJA DLA STUDENTÓW

Jeśli chcesz zakupić egzemplarz „Sztuki rynkologii” z rabatem 15%, wejdź na stronę http://bitly.com/sztukarynkologii i przy zamówieniu wpisz kod: SZTUKARYNKOLOGII

Promocja jest ważna do 30 czerwca 2014.