Konferencja Project Management 2014

Opublikowano 16 maja 2014 roku

Już 21 i 22 maja 2014 roku w Sopocie, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, odbędzie się siódma edycja Konferencji Project Management – Skuteczne Zarządzanie Biznesem. Jak co roku wydarzenie organizowane jest przez Koło Naukowe Strateg.

Podczas pierwszego dnia wydarzenia prezesi oraz dyrektorzy firm podzielą się doświadczeniami z zakresu zarządzania projektami oraz prowadzenia biznesu. W drugim dniu odbędą się warsztaty w ramach, których uczestnicy wykorzystają świeżo nabytą wiedzę do rozwiązywania case study czy zmierzenia się z grami symulacyjnymi.

Konferencja PM jest wydarzeniem skupiającym uwagę przedstawicieli rozmaitych branż i środowisk. To niezwykła okazja by spotkać się z ekspertami oraz praktykami z takich firm jak LOTOS, Grupa Allegro, NEXUS Consultants czy NDI.

Konferencja Project Management to praktyczne spojrzenie na zarządzanie projektami oraz ich rolę w przedsiębiorstwach. Chcesz wiedzieć więcej?

Web: www.konferencjapm.pl

FB: www.facebook.com/konferencjapm i weź udział w wydarzeniu!

Zapisy na I i II Dzień Konferencji już ruszyły! Formularz rejestracyjny na stronie internetowej.

Udział w Konferencji Project Management jest bezpłatny.