NZS UG: Wampiriada/Forex Cup Young

Opublikowano 15 listopada 2013 roku

WAMPIRIADA: KARTY NA STÓŁ – TO „GRA O KREW” !

Niezależne Zrzeszenie Studentów UG już po raz kolejny organizuje zbiórkę krwi dla studentów i pracowników Uniwersytetu Gdańskiego zwaną Wampiriadą. Pod hasłem jesiennej edycji „Gra o krew” kryją się fakty o nieustannej walce osób, które liczą na dar krwi.

Listopadowa akcja na pewno odbije się szerokim echem wśród młodzieży akademickiej i nie tylko, ponieważ organizatorzy nawiązali współpracę z wieloma firmami, które wsparły akcję i zadbały o atrakcyjne nagrody.

4 DNI, 4 WYDZIAŁY, 4 ZBIÓRKI KRWI !!!

13 listopada – Wydział Prawa i Administracji

14 listopada – Wydział Zarządzania (krwiobus)

21 listopada – Wydział Ekonomiczny (krwiobus)

25 listopada – Wydział Nauk Społecznych

Rejestracja dawców: zawsze w godzinach 9:00-14:00.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NIE TYLKO KRWIODAWCÓW. Na pozostałych zainteresowanych czekają konkursy z nagrodami i inne atrakcje! W akcji mogą uczestniczyć nie tylko osoby, które mogą i będą oddawać krew. Przewidziane atrakcje z pewnością spotkają się z aprobatą wszystkich studentów i pracowników UG, a będą to między innymi: konkurs na maskotkę Wampiriady, quiz wiedzy o Wampiriadzie i krwiodawstwie, szkolenie RKO czy wybór „Honorowego krwiodawcy edycji jesiennej”. Zarówno wszyscy krwiodawcy, jak i uczestnicy konkursów mogą liczyć na ciekawe nagrody, które ufundowali partnerzy, a są to między innymi: teatry (np. Teatr Muzyczny w Gdyni), kina, kluby studenckie (np. S.F.I.N.K.S.), czy drużyny sportowe, takie jak Lechia Gdańsk, Lotos Trefl Gdańsk czy Trefl Sopot.

Patronat honorowy nad akcją objęli: Rektor UG, Prezydent Miasta Gdańska, Prezydent Sopotu oraz Wojewoda Pomorski.

SZKOLENIE FOREX CUP YOUNG

Forex Cup Young jest ogólnopolskim projektem organizowanym przez Niezależne Zrzeszenie Studentów i Dom Maklerski X-Trade Brokers  SA.

W ramach projektu na wyższe uczelnie przyjadą ekonomiści z XTB i będą uczyć studentów na czym polegają rynki finansowe. Wykład w auli A na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się już 15 XI o godz. 12:00. Następnie studenci będą mieli okazję wziąć udział w grze inwestycyjnej, w ramach której otrzymają wirtualne środki. Jeśli uda im się osiągnąć wysokie stopy zwrotu, mogą wygrać nagrody: staż w XTB, laptopy HP oraz tabletyHP.

Więcej na: www.fb.com/forexcupyoung, www.forexcupyoung.pl

Wampiriada/Forex Cup Young