Wygraj rok studiów w Australii!!!

Opublikowano 23 października 2013 roku

Wygraj rok studiów w Australii!!!

Rok studiowania w Australii czeka na zwycięzcę nowego, ekscytującego konkursu internetowego, w którym zadaniem uczestników jest zaprojektowanie cyfrowych pocztówek ilustrujących ich przyszłość oraz to, jak nauka w Australii mogłaby pomóc zrealizować te plany.

Australijski rząd ogłosił właśnie konkurs internetowy pod nazwą „Win your Future Unlimited” (Wygraj swoją przyszłość bez ograniczeń), który będzie trwał od 1 października do 18 listopada 2013 r.
Konkurs „Win your Future Unlimited” jest szansą dla jednej osoby, studenta lub studentki, która będzie mogła pokazać, w jaki sposób edukacja w Australii generuje realne szanse na karierę” — mówi (wstawić imię i nazwisko Szefa lokalnego Przedstawicielstwa).

„Studia w Australii oznaczają realne korzyści w zakresie kształtowania przyszłego sukcesu w życiu zawodowym i osobistym”.

Główna nagroda obejmuje rok studiów w Australii w 2014 r. oraz opłacenie przelotów, czesne, zakwaterowanie, stypendium, staż i nie tylko.

Zanim 17 grudnia 2013 roku ogłoszony zostanie zwycięzca, siedmiu finalistów poleci do Australii na dwutygodniową wizytę, w trakcie której spotkają się oni z przedstawicielami instytucji szkolnictwa wyższego z całego kontynentu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę www.futureunlimited.com.au i w czterech krokach stworzyć swoją cyfrową pocztówkę: (1) dodaj zdjęcie, (2) dodaj ilustracje, (3) opisz, w maksymalnie 50 słowach, swoje aspiracje dotyczące przyszłości i to, jak nauka w Australii może pomóc Ci je zrealizować, (4) odpowiedz na kilka prostych pytań, i prześlij swoją pocztówkę.

Konkurs, nad którego przebiegiem czuwa Australian Trade Commission, jest organizowany przy wsparciu 21 instytucji szkolnictwa wyższego oraz jednostek prowadzących szkolenia z Australii oraz następujących złotych sponsorów: Educational Testing Services (ETS), National Australia Bank, Qantas, Telstra, University of New South Wales.

Przedstawiciele mediów proszeni są o kontakt pod adresem: media.helpline@austrade.gov.au
Wszystkie pozostałe osoby prosimy o przesyłanie zapytań na adres: FutureUnlimitedCampaign@austrade.gov.au
_________________________________________________________

Wejdź w swoją przyszłość bez ograniczeń. Wygraj rok studiów w Australii. Przystąp do konkursu już dziś! www.futureunlimited.com.au