XV edycja OKFS i Pstrykaliady

Opublikowano 01 marca 2013 roku

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza wszystkich studentów interesujących się fotografią na pomorską edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej, któremu towarzyszyć będzie Pstrykaliada - cykl darmowych warsztatów, projekcji i wykładów prowadzonych na UG przez znakomitych fotografów. Trójmiasto odwiedzi między innymi Arkadiusz Makowski - zdobywca Grand Prix 8. WKF National Geographic Polska. Między 12 a 14 marca studenci będą mieli możliwość poznania tajników fotografii.

Ponadto osoby biorące udział w Konkursie staną przed szansą zdobycia wielu cennych nagród jak chociażby 3-dniowy kurs graficzny Adobe Photoshop.

Pstrykaliada w tym roku odbędzie się na aż trzech wydziałach Uniwersytetu Gdańskiego:

12.03-Wydział Biologii

13.03-Wydział Ekonomiczny