Nagrody studentów Wydziału w konkursie PTE

Opublikowano 29 kwietnia 2024 roku

18 kwietnia 2024 r. miały miejsce Finały XXVII edycji Konkursu Prac Magisterskich oraz XX edycji Konkursu Prac Licencjackich za rok 2023, przyznawanych przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku.

Z przyjemnością informujemy, że studenci Wydziału Ekonomicznego zdobyli następujące nagrody i wyróżnienia:

Główna nagroda w XXVII edycji Konkursu Prac Magisterskich:

Pan mgr Wojciech Kamiński -  praca nt. „Ekonomiczny aspekt transformacji energetycznej w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania energetyki jądrowej w świetle rozwiązań międzynarodowych”, napisana pod kierunkiem dr. Łukasza Dopierały (Katedra Biznesu Międzynarodowego, Zakład Międzynarodowych Rynków Finansowych).

Główna nagroda w XX edycji Konkursu Prac Licencjackich:

Pani Julia Recław - praca nt. „Funkcje logistyczne „mixed use” na przykładzie Garnizonu w Gdańsku”, napisana pod kierunkiem dr Agnieszki Szmelter-Jarosz  (Katedra Logistyki).

Wyróżnienia w XX edycji Konkursu Prac Licencjackich:

Pan Przemysław Sadowski - praca nt. „Konflikty zbrojne ze szczególnym uwzględnieniem ich wpływu na funkcjonowanie rynku kapitałowego w państwach – stronach konfliktu”,  napisana pod kierunkiem dr. Sławomira Antkiewicza (Katedra Biznesu Międzynarodowego, Zakład Międzynarodowych Rynków Finansowych).

Pani Wanessa Szuplewska - praca nt. „Wpływ rozwoju mikromobilności na realizację założeń zrównoważonego rozwoju miast”, napisana pod kierunkiem dr Agnieszki Szmelter-Jarosz (Katedra Logistyki).

Uroczystość finałowa odbyła się w gronie laureatów Konkursów oraz promotorów ich prac dyplomowych, przedstawicieli Patronów i Partnerów Konkursów, a także członków Zarządu, Rady Naukowej i Kapituły Konkursowej przy PTE Oddział w Gdańsku.  Pełna relacja z uroczystości dostępna jest na stronie PTE