Sukces studentów WE UG!

Opublikowano 29 marca 2024 roku

W dniu 23.03.2024 odbył się półfinał Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzysk Zarządzania Projektami PMI PC.

Zespół składający się ze studentów i studentek Wydziału  Ekonomicznego kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, specjalność Projekty w Biznesie Międzynarodowym wziął w nim udział i zdobył wystarczającą liczbę punktów, aby zakwalifikować się etapu finałowego, który odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. w Warszawie.

Półfinał odbywał się w trybie egzaminu online po angielsku. Spośród 30 drużyn tylko 10 zespołów z całej Polski zostało zakwalifikowanych do etapu finałowego.

Serdecznie gratulujemy zespołowi Wydziału  Ekonomicznego! Dziękujemy dr Joannie Stefaniak za wsparcie merytoryczne i motywację do udziału w Igrzyskach Zarządzania Projektami PMI PC!

Skład zespołu WE UG:

Anna Blitek
Celine Haida
Katarzyna Jankowska
Kinga Urbańska
Jakub Piechowski

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w finale!