Zaproszenie na II STUDENT BUSINESS CONFERENCE!

Opublikowano 04 stycznia 2024 roku

Tematyka konferencji będzie skupiać się na zagadnieniach związanych z nowoczesnym prowadzeniem firmy oraz wyzwaniami, jakie stawia przed nami współczesny rynek.

Date: January 17, 2024  Time: 9:30 AM - 2:30 PM  Location: Inkubator Starter, Gdańsk Lęborska 3b

Dlaczego warto wziąć udział?

• Inspirujące prelekcje doświadczonych przedsiębiorców i ekspertów biznesowych.
  • Dyskusje o najnowszych trendach w zarządzaniu, technologii i innowacjach.
  • Praktyczne porady, jak skutecznie prowadzić firmę w zmieniającym się świecie.
  • Możliwość nawiązania cennych kontaktów.

Jako bonus! Każdy uczestnik otrzyma certyfikat, który może posłużyć do usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach. Plus wszystko to... za darmo! To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności biznesowe.

Śledź nasze media społecznościowe, aby nie przegapić możliwości zapisów. Stopniowo będziesz mógł poznawać prelegentów, których będziecie mogli wysłuchać na żywo 17 stycznia!

Do zobaczenia na Konferencji!

Zapisy: