Ceremonia wręczenia dyplomów

Opublikowano 16 lipca 2023 roku

Drodzy Absolwenci,

Serdecznie zapraszamy na prestiżową uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom studiów licencjackich International Business, rocznik 2023. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 28 lipca 2023 r. o godzinie 18:00 w sali C301 na Wydziale Ekonomicznym. Będzie to doniosła okazja, podczas której spotkamy się, aby docenić i uczcić Wasze wybitne osiągnięcia.

Podczas tej niezwykłej uroczystości z dumą wręczymy dyplomy i nagrody, uznając Wasze wyjątkowe poświęcenie i niezwykłe osiągnięcia w całej drodze akademickiej. To będzie wieczór pełen dumy, radości i zasłużonego świętowania Waszej ciężkiej pracy i sukcesu.

Ceremonia wręczania dyplomów będzie cenną okazją do ponownego spotkania się z profesorami, kolegami z roku i przyjaciółmi, kiedy z dumą przywdziejecie togi i birety. Będzie to czas refleksji nad zdobytą wiedzą, zdobytymi umiejętnościami i trwałymi przyjaźniami nawiązanymi podczas pobytu na Wydziale Ekonomicznym.

Mamy szczerą nadzieję, że zaszczycicie nas Waszą obecnością i sprawicie, że to wydarzenie będzie niezapomniane. Gdy rozpoczynacie kolejny rozdział Waszego życia, chcemy z całego serca świętować Wasz sukces i złożyć serdeczne gratulacje.

Z niecierpliwością czekamy na Waszą obecność przy tej doniosłej okazji, kiedy oklaskiwać będziemy Wasze niezwykłe osiągnięcia.

W przypadku pytań lub dodatkowych informacji prosimy o kontakt na adres renata.orlowska@ug.edu.pl.


Gorące pozdrowienia,

dr Renata Orłowska
Kierownik Studiów International Business

 


PROGRAM CEREMONII GRADUACJI INTERNATIONAL BUSINESS BACHELOR'S DEGREE 2023