Neptunalia w Sopocie start 22 maja 2014 roku.

Opublikowano 09 maja 2014 roku

W imieniu Rady Samorządu Studentów Wydziału Ekonomicznego, Wydziału Zarządzania oraz Parlamentu Studentów UG chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich Studentów oraz Pracowników do aktywnego udziału w tegorocznych Neptunaliach.

Dni Kultury Studenckiej Uniwersytetu Gdańskiego to największe Juwenalia na Pomorzu, organizowane od wielu lat na terenie Kampusu UG w Oliwie w ostatni weekend maja. Kilka lat temu impreza ta odbywała się także w Sopocie. W tym roku chcielibyśmy do tej tradycji powrócić. Neptunalia w Sopocie odbędą się (tydzień przed koncertami głównymi na terenie Kampusu w Oliwie) 22 maja 2014 roku w godzinach 11:30 - 19:20 na terenie parkingu za budynkiem Centrum Dydaktyczno- Konferencyjnego Wydziału Zarządzania UG (ul. Piaskowa 9) oraz od godz. 19:30 w sali B4 budynku Wydziału Zarządzania UG.

Podczas wydarzenia planujemy różne formy rozrywki dla uczestników imprezy. Uświetni ją występ Piotra Lisieckiego znanego z 3. edycji programu Mam talent oraz koncerty zespołów studenckich. Atrakcją wieczoru będzie również występ Kabaretu Pod Napięciem, który z pewnością zapewni  doskonałą rozrywkę.

Ponadto organizowane będą konkursy skierowane  zarówno do studentów, jak i Kadry obu wydziałów. Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału, ponieważ przewidujemy ciekawe nagrody oraz doskonałą zabawę!

Zgłoszeń 5-osobowych drużyn do konkursu Kadra vs Studenci można dokonywać w dniach 12 - 21.05. w dziekanacie ds. Socjalnych (Wydział Zarządzania, p. Z. Patecka) w formie pisemnej oraz mailowo do 21.05. godz. 23:59 (rssweug@gmail.com). Zapisy odbędą się także w dniu wydarzenia, w godzinach 11:30-11:50, w oznaczonym miejscu.

Mamy nadzieję, że wezmą Państwo czynny udział w naszym wydarzeniu i jak każdy uczestnik Neptunaliów w Sopocie będziecie Państwo oczekiwali kontynuacji tej tradycji w latach kolejnych.

Neptunalia Sopot 2014 - Plan:

11:30 – Uroczyste otwarcie wydarzenia przez Dziekanów Wydziału Zarządzania i Wydziału Ekonomicznego oraz Prezydenta Miasta Sopotu

11:30 – 15:30 – zapisy do konkursów: Street Ball, Bój Kół, Bitwa Wydziałów, Kadra vs Studenci

12:00 – „W samo południe – Kadra vs Studenci” (konkurs wiedzowy)

13:00 - występ Kabaretu pod Napięciem

14:30 - 15:30 (próba zespołu Szfunk)

13:50 - „Bój Kół” (konkurs sprawnościowy dla członków kół naukowych Wydziału Zarządzania i Wydziału Ekonomicznego)

15:40 - „Bitwa wydziałów” (konkursy dla drużyn reprezentujących oba wydziały, m.in. „Familiada”, „Jaka to melodia”)

17:00 – 17:45 - Koncert zespołu Szfunk

17:45 - występ Zespołu Tańca Brzucha "Agadir"

18:10 – koncert Piotra Lisieckiego do 19:20

19:30 – koncert chóru Wydziału Zarządzania „Non Serio” i orkiestry symfonicznej z Gdyni – sala B4, budynek Wydziału Zarządzania

21:00 – After party w klubie Ego

- w międzyczasie odbywać się będą zawody w: Street Ball – koszykówkę,

- Pierwszym przybyłym studentom rozdamy kiełbaski, bułeczki, piwo.