Akademia EFC

Opublikowano 26 lutego 2014 roku

Zaproszenie do udziału w Spotkaniu Inauguracyjnym Akademii EFC (European Financial Congress) w dniu 3 marca 2014 r.

Gdańska Akademia Bankowa wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK podjęła nową inicjatywę „Akademię EFC” skierowaną do ludzi młodych. Jej celem jest włączenie do debaty studentów i młodych absolwentów, którzy „chcą więcej” i wyróżniają  się nie tylko wynikami uzyskiwanymi w czasie studiów, ale również pomysłowością, aktywnością  i zaangażowaniem. Chcemy stworzyć dla nich realną platformę debaty o ich przyszłości zawodowej  i przyszłości gospodarki Polski i UE, o ich pomysłach i problemach na progu wkraczania na ścieżkę profesjonalnego rozwoju. W dniach 23-25 czerwca 2014 r. odbędzie się IV Europejski Kongres Finansowy, podczas którego chcemy zaproponować warsztaty, wykłady i debaty dla członków nowo powstającej inicjatywy Akademii.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Spotkaniu Inauguracyjnym, które odbędzie się 3 marca o godz. 13.15 w sali C9 Centrum Dydaktyczno - Konferencyjnego Wydziału Zarządzania UG.

W spotkaniu, które będzie miało charakter debaty udział wezmą:

• Mateusz Morawiecki, Prezes Zarządu Banku Zachodniego WBK (Mecenas Akademii EFC),
  • Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańska,
  • Krzysztof Borusowski, Prezes Zarządu BEST SA,
  • Paweł Czupryna, Doradca Prezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, wcześniej m.in. Prezes Polish Professionals w Londynie,
  • Wojciech Myślecki, doradca ds. programów strategicznych, Bank Zachodni WBK.

Tytuł spotkania brzmi: "Kariera zawodowa w Polsce - to jest możliwe!"

Podczas spotkania zostanie szerzej przedstawiona idea Akademii EFC oraz sposoby uzyskania członkostwa.

Inicjatywa Akademia EFC

Akademia EFC - Informacje