Wręczenie dyplomów BA International Business

Opublikowano 04 sierpnia 2023 roku

28 lipca 2023 r. o 18:00 na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się wzruszająca uroczystość wręczenia dyplomów Absolwentom studiów licencjackich na kierunku International Business.

W atmosferze dumy i radości odbyła się ceremonia wręczenia zasłużonych dyplomów i nagród. W sali C301 rozległy się gromkie brawa i serdeczne gratulacje dla wszystkich Absolwentów za wybitne osiągnięcia, życzliwość, mądrość i wspaniałe poczucie humoru. Zauważalna satysfakcja i radość na twarzach naszych Absolwentów stanowiły największą nagrodę dla kadry i kierownictwa studiów IB.

Zapraszamy do obejrzenia filmu upamiętniającego uroczystość.

Wszystkim Absolwentom studiów licencjackich International Business składamy najserdeczniejsze życzenia i niech kolejny etap Waszej życiowej podróży będzie wypełniony nieograniczonymi możliwościami i sukcesami.

Powodzenia we wszystkich staraniach!

Wszystkich zainteresowanych studiami w języku angielskim zapraszamy na naszą stronę English language studies at the Faculty of Economics , aby dowiedzieć się więcej o naszych wyjątkowych programach akademickich.

Z wyrazami szacunku,

dr Renata Orłowska

Kierownik Studiów International Business

renata.orlowska@ug.edu.pl