Competition HEJ STARTUP is launched

Posted on 2023-06-02

Konkurs Hej StartUP to świetna okazja aby wejść do świata biznesu dla tych, którzy są na początku swojej biznesowej drogi, albo poszerzyć horyzonty i możliwości tych, którzy w środowisku startup’owym postawili już pierwsze kroki.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursi Hej StartUp! A nuż to Wasze nazwisko będzie widniało w miejscu Laureata drugiej edycji 😉

Jeżeli prowadzisz startup technologiczny w północnej Polsce, który dysponuje produktem, usługą i rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu – MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji, nie zwlekaj!

W finale Konkursu znajdą się najlepsi, którzy dołączą do prestiżowego programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Czym jest program InCredibles Sebastiana Kulczyka?

Incredibles to wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych, polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu.

Przeczytaj więcej o Incredibles.

Hej, być może szukamy właśnie Ciebie?!
Zgłoś się! Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Od wygranej dzielą Cię trzy etapy, sprawdź co Cię czeka:

REKRUTACJA | do 08.06.2023
Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie mogą przesłać zgłoszenie za pomocą elektronicznego formularza, który umożliwi dokonanie oceny formalnej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 08.06.2023.

PREPARATION CAMP |19-20.06.2023
Zakwalifikowane startupy wezmą udział w Preparation Camp, którego celem jest przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji przed Finałem Konkursu. Wydarzenie zorganizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie obejmowało warsztaty podnoszące kompetencje biznesowe, speed dating z ekspertami oraz przedfinałową próbę pitchingu.

FINAŁ | 28.06.2023
Do Finału przejdą wszyscy uczestnicy Preparation Camp. Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma zaproszenie do udziału w programie akceleracyjnym i mentoringowym InCredibles Sebastiana Kulczyka!
 
Czym będziemy się kierować przy wyborze finalistów?
W Finale Twój startup zostanie oceniony według następujących kryteriów:

  • atrakcyjność i wykonalność pomysłu (model biznesowy)
  • doświadczenie, kompetencje, kompletność zespołu
  • potencjał rozwojowy biznesu (rozmiar i dojrzałość rynku, skalowalność)
  • wyróżnienie projektu biznesowego na tle konkurencji