Rusza konkurs Hej StartUp

Opublikowano 02 czerwca 2023 roku

Konkurs Hej StartUP to świetna okazja aby wejść do świata biznesu dla tych, którzy są na początku swojej biznesowej drogi, albo poszerzyć horyzonty i możliwości tych, którzy w środowisku startup’owym postawili już pierwsze kroki.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursi Hej StartUp! A nuż to Wasze nazwisko będzie widniało w miejscu Laureata drugiej edycji 😉

Jeżeli prowadzisz startup technologiczny w północnej Polsce, który dysponuje produktem, usługą i rozwiązaniem co najmniej na etapie prototypu – MVP (Minimum Viable Product) gotowym do komercjalizacji, nie zwlekaj!

W finale Konkursu znajdą się najlepsi, którzy dołączą do prestiżowego programu mentoringowego InCredibles Sebastiana Kulczyka.

Czym jest program InCredibles Sebastiana Kulczyka?

Incredibles to wszechstronny program mentoringowo-edukacyjny dla najbardziej innowacyjnych, polskich startupów. Wyróżnia go autorska formuła „szytych na miarę” warsztatów oraz indywidualnych konsultacji z mentorami, potencjalnymi klientami, inwestorami oraz uznanymi praktykami biznesu.

Przeczytaj więcej o Incredibles.

Hej, być może szukamy właśnie Ciebie?!
Zgłoś się! Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Od wygranej dzielą Cię trzy etapy, sprawdź co Cię czeka:

REKRUTACJA | do 08.06.2023
Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie mogą przesłać zgłoszenie za pomocą elektronicznego formularza, który umożliwi dokonanie oceny formalnej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 08.06.2023.

PREPARATION CAMP |19-20.06.2023
Zakwalifikowane startupy wezmą udział w Preparation Camp, którego celem jest przede wszystkim zweryfikowanie i przećwiczenie prezentacji przed Finałem Konkursu. Wydarzenie zorganizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym będzie obejmowało warsztaty podnoszące kompetencje biznesowe, speed dating z ekspertami oraz przedfinałową próbę pitchingu.

FINAŁ | 28.06.2023
Do Finału przejdą wszyscy uczestnicy Preparation Camp. Wydarzenie odbędzie się w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma zaproszenie do udziału w programie akceleracyjnym i mentoringowym InCredibles Sebastiana Kulczyka!
 
Czym będziemy się kierować przy wyborze finalistów?
W Finale Twój startup zostanie oceniony według następujących kryteriów:

  • atrakcyjność i wykonalność pomysłu (model biznesowy)
  • doświadczenie, kompetencje, kompletność zespołu
  • potencjał rozwojowy biznesu (rozmiar i dojrzałość rynku, skalowalność)
  • wyróżnienie projektu biznesowego na tle konkurencji