Podsumowanie świątecznej akcji SKB

Opublikowano 14 stycznia 2022 roku

Od 8 do 19 grudnia w formie internetowej oraz stacjonarnej, członkowie Studenckiego Klubu Biznesu zbierali fundusze na rzecz Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie, aby zakupić niezbędne artykuły codziennej potrzeby takie jak: nawilżone chusteczki, podkłady, kremy do nawilżenia skóry, środki chemii gospodarczej, artykuły biurowe oraz artykuły spożywcze.

Każdego dnia członkowie SKB przebrani w świąteczne stroje, brawurowo zbierali pieniądze, pragnąc pomóc tym, o których świat już zapomniał- a nasi kochani studenci WE wykazali się ogromną empatią i chęcią niesienia pomocy!

Zakupione artykuły zostały dostarczone do Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie, sprawiając radość, uśmiech oraz wzruszenie ze strony pracowników.

“W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy okazali serce i wsparcie. Bez Was nie udałoby się nam uratować tegorocznych świąt” - członkowie Studenckiego Klubu Biznesu.