Rozstrzygnięcie Konkursu Czerwonej Róży

Opublikowano 23 listopada 2021 roku

Jesteśmy dumni, że w tegorocznej edycji Konkursu Czerwonej Róży reprezentantką Uniwersytetu Gdańskiego była tegoroczna absolwentka Wydziału Ekonomicznego UG, pani Kamila Ulmann.

Gratulujemy wszystkim nominowanym, a szczególnie Kamili Ulmann nominowanej przez Uniwersytet Gdański w kategorii dla najlepszych studentów!

Uczelnie z Pomorza wybrały do finału 8 studentów i 5 studenckich kół naukowych.

Gospodarzem tegorocznej edycji był Uniwersytet Gdański. Nominowani zaprezentowali się 15 listopada, a 19 listopada obradowało jury. Finał konkursu odbył się w niedzielę 21.11.2021 w Sali Teatralnej Neofilologii UG.

Zwycięzcą został pan Piotr Pawlak, student Akademii Muzycznej w Gdańsku i absolwent Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego oraz Studenckie Koło Naukowe "Pasjonaci Pediatrii" z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Więcej informacji na stronie:
Konkurs Czerwonej Róży rozstrzygnięty | Aktualności - Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl)