Gratulujemy naszym Licencjatom i Magistrom!

Opublikowano 12 lipca 2021 roku

Egzaminy licencjackie i magisterskie na Wydziale Ekonomicznym UG w czerwcu i lipcu 2021 r. odbywają się w formie stacjonarnej i on-line.

Wszystkim świeżo upieczonym Licencjatom i Magistrom serdecznie gratulujemy!

Pierwsze egzaminy magisterskie w formie on-line na WE miały miejsce już rok temu, 24 kwietnia 2020 r. Towarzyszyły im emocje związane z wykorzystaniem nowych technologii informatycznych.

W sesji kończącej studia w roku akademickim 2020/2021 pierwsze egzaminy magisterskie w formie on-line odbyły się 22 czerwca 2021 r., równolegle rozpoczęły się egzaminy licencjackie.

Zarówno studenci, jak i wykładowcy są już przyzwyczajeni do spotkań on-line, stąd też wszystkie egzaminy przebiegają sprawnie, a formuła on-line pozwala na zaplanowanie egzaminu w dogodnym czasie i miejscu.

Po długich miesiącach pandemii odbyły się również egzaminy magisterskie w formie stacjonarnej. Jako pierwsi zdawali egzamin magisterski w formie stacjonarnej seminarzyści Pani prof. dr hab. Ewy Oziewicz, co miało miejsce 28 czerwca 2021 r.