Koło Naukowe Tutoringu Akademickiego "Tutees"

Opublikowano 02 czerwca 2021 roku

Koło Naukowe Tutoringu Akademickiego „Tutees” serdecznie
zaprasza 8 czerwca na pierwsze spotkanie w .... Teamsach 😊

Koło Naukowe Tutoringu Akademickiego „Tutees”, wraz z grupą tutorów akademickich z Wydziału Ekonomicznego, zapraszają na spotkanie poświęcone tutoringowi. Spotkanie będzie też okazją do zapoznania się z ofertą naszego nowego KN „Tutees”.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czym jest tutoring, a także poznać przedstawicieli tutorów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w pracy ze studentami. Opowiemy również, w jaki sposób aplikować na zajęcia z przedmiotu „Ekonomia w tutoringu akademickim”.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty, więc każdy z Was może wziąć w nim udział! Odbędzie się ono 8 czerwca (wtorek) o godz. 17:00 na platformie MS Teams (link: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania)

Organizatorzy: STUDENCI I TUTORZY Z WYDZIAŁU EKONOMICZNEGO