Sukcesy Nikoli Mazur

Opublikowano 17 marca 2021 roku

Sukcesy Nikoli Mazur - studentki I roku studiów stacjonarnych na kierunku Ekonomia Wydziału Ekonomicznego UG

W miniony weekend, kończący sezon startowy 2020/21, studentka naszego wydziału Nikola Mazur została wicemistrzynią Polski w short tracku na dystansach 500 i 1000 metrów oraz zdobyła trzy brązowe medale - w wieloboju, sztafecie mieszanej oraz sztafecie żeńskiej. Największym sukcesem Nikoli Mazur sprzed dwóch tygodni, jest jednak występ w Mistrzostwach Świata, w których dwa razy zajęła 8 miejsca na dystansach 500 i 1000 metrów oraz 5 miejsce w sztafecie żeńskiej.

Duży progres i wysokie miejsca w zawodach rangi mistrzowskiej są bardzo dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.