Sukcesy absolwentów specjalności FMiB w 2017 r.

 

 

Nagrodzona praca absolwenta FMiB 

 

Miło nam poinformować, że w ogólnopolskim konkursie na najlepsze prace magisterskie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Wydziale Ekonomicznym UG najwyższą lokatę uzyskał Cezary Topczyłko student specjalności Finanse Międzynarodowe i Bankowość, za pracę Funkcjonowanie banków w mediach społecznościowych. Promotorem jest prof. zw. dr hab. Danuta Marciniak-Neider. Ogólnopolski finał konkursu - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród - nastąpi we wrześniu 2018 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Konkurs jest organizowany wspólnie przez Szkołę Główną Handlową, Uniwersytet Łódzki i Gdański oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

Absolwenci FMiB wśród najlepszych na kierunku MSG

 

24 listopada 2017 r. na Wydziale Ekonomicznym odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów magisterskich absolwentom kierunków ekonomia oraz międzynarodowe stosunki gospodarcze. Z ogromną przyjemnością informujemy, że wśród wyróżnionych absolwentów znaleźli się studenci specjalności finanse międzynarodowe i bankowość:

 

  • mgr Marek Murawko za drugą lokatę na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze oraz najlepszą lokatę na specjalności finanse międzynarodowe i bankowość;
  • mgr Anna Bodnar za działalność w Kole Naukowym Finansów Międzynarodowych Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!