Rekrutacja na szkolenie SAP TERP10

Opublikowano 27 maja 2021 roku

 

26 maja 2021 r. rozpocznie się rekrutacja na szkolenie SAP TERP10.

 

Jest to element projektu „PROgram Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego (ProUG)” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), Moduł 2, Zadanie 4.

 

Szkolenie SAP TERP10 to intensywny kurs obejmujący 10 dni szkoleniowych z zakresu kompleksowej obsługi procesów biznesowych w oprogramowaniu SAP ERP 6.08, wykorzystywanym przez największe przedsiębiorstwa na świecie. SAP jest liderem na rynku ERP w Polsce i Europie.

 

Szkolenie będzie bardzo kompleksowe i obejmie m.in. następujące obszary:

  • Materials Management
  • Sales and Distribution
  • Production Planning and Execution
  • Warehouse Management
  • Financial Accounting
  • Controlling
  • Human Resources Management
  • Enterprise Asset Management
  • Project Management


Ze względu na pandemię COVID-19 szkolenie będzie się prawdopodobnie odbywać w trybie online na platformie MS Teams. Uczestnicy szkolenia otrzymają nielimitowany dostęp do oprogramowania ERP na czas szkolenia i przygotowania się do egzaminu. Dla każdego użytkownika zostaną przygotowane materiały szkoleniowe.

 

Każdy uczestnik tego niezwykle wartościowego szkolenia otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia i będzie zobowiązany do wzięcia udziału w oficjalnym egzaminie certyfikującym SAP AG.

 

Szkolenie będzie prowadzone w j. angielskim przez certyfikowanych pracowników Uniwersytetu Gdańskiego: dr Agnieszkę Szmelter-Jarosz oraz mgr. Dariusza Weilanda.

 

Zgłoszeń mogą dokonywać wszyscy studenci studiów II stopnia na kierunku Ekonomia i MSG oraz studenci III i II roku studiów I stopnia na kierunku Ekonomia i MSG. Preferowani będą studenci II roku studiów II stopnia.

 

Liczba miejsc jest ograniczona do 25.

 

Szkolenie będzie odbywać się w okresie 26.06.2021-11.07.2021.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym specjalistycznym szkoleniu przygotowanym w ramach projektu „ProUG” dla studentów Wydziału Ekonomicznego!

 

Regulamin rekrutacji i udziału w szkoleniu jest dostępny TUTAJ.

 

Rekrutacja trwa do 02.06.2021 r. (do godz. 23.59).

 

Zgłoszenia należy kierować mailowo do dr Agnieszki Szmelter-Jarosz (imię, nazwisko, rok i stopień studiów, kierunek, specjalność).

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do osoby odpowiedzialnej za realizację szkolenia: dr Agnieszki Szmelter-Jarosz

 

Kontakt mailowy: agnieszka.szmelter-jarosz@ug.edu.pl

 

lub za pomocą konsultacji na MS Teams (Dołącz do spotkania w MS Teams)