Otwarte Wykłady Ekonomiczne

Opublikowano 11 maja 2023 roku

16.05.2023 r. zapraszamy na otwarty wykład dr Aleksandry Borowicz pt. „Unia Europejska w obliczu upiorów prze(y)szłości”.

Unia Europejska postrzegana jako organizacja, która zarządzanie kryzysowe ma wpisane w swoją codzienność. Z czym się dziś zmaga się Unia Europejska? W jaki sposób przeszłość determinuje bieżącą sytuację w UE? Jak kształtuje się i jak jest kształtowana przyszłość UE? To są pytania, na które należy szukać odpowiedzi, aby lepiej rozumieć i oceniać politykę europejską.


Cykl spotkań z ekonomią ma służyć pogłębianiu wiedzy w zakresie ekonomii i różnych problemów, które są opisywane i rozwiązywane w ramach nauk ekonomicznych.

  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne mogą być źródłem inspiracji do poszukiwań swojej drogi życiowej, opartej na rzetelnej wiedzy o otaczającym nas świecie i systemie społeczno-gospodarczym, w którym żyjemy.
  • Wykłady będą dotyczyć zagadnień makro i mikroekonomicznych, polityki gospodarczej, rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości i zarządzania, a także ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych współczesnego świata.
  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne są prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich, którzy swoją pracę naukowo-dydaktyczną na Wydziale Ekonomicznym łączą niejednokrotnie z praktyką gospodarczą oraz zaangażowaniem w różnych organizacjach, instytucjach i wydarzeniach związanych z propagowaniem wiedzy ekonomicznej, w tym olimpiadach przedmiotowych.


Chcesz wiedzieć więcej o ekonomii – zapisz się na Otwarte Wykłady Ekonomiczne na WE UG. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia na Wydziale Ekonomicznym UG on-line (MS Teams).


Kontakt i zapisy w celu otrzymania linku do wykładu: ekonomia@ug.edu.pl

tel. 58 523-12-21

Wykłady odbywają się w wybrane wtorki  w godz.17.30 - 19.00.

PROGRAM OTWARTYCH WYKŁADÓW EKONOMICZNYCH


NASI WYKŁADOWCY