Wykład otwarty online

Opublikowano 14 kwietnia 2023 roku

Zapraszamy serdecznie do udziału w ogólnopolskim wykładzie otwartym Adama Solińskiego, Starszego Konsultanta w PwC Polska., pt.: „Zawód audytora bez tajemnic. Kim jest i czym się zajmuje audytor?”.
 
Wykład online odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. o godz. 11:30 na platformie ClickMeeting.
 
Czas trwania wykładu: 60 minut + 10 min sesja pytań
 
Tematyka wykładu:
Wykład przybliży uczestnikom, jak wygląda ścieżka kariery w audycie, jak wygląda standardowy dzień audytora oraz czy audyt to tylko rachunkowość i sprawozdania. Co więcej, na koniec wykładu odbędzie się sesja Q&A, która pozwoli dopytać o bardziej interesujące dla studentów aspekty.

W wykładzie online można uczestniczyć rejestrując się m.in. indywidualnie, poniżej link rejestracyjny wraz z instrukcją.
Każdy zarejestrowany uczestnik wykładu otrzyma certyfikat uczestnictwa w pdf.

Rejestracji na wykład online można dokonać nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu.

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link - należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni, liczbę studentów na wykładzie (wpisać liczbę w przypadku, gdy wykład jest transmitowany w sali) oraz adres e-mail:
www.bde.wib.org.pl/wykład-PwC
 
Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.