Szkolenie z MS Teams i aplikacji mobilnych

Serdecznie zapraszamy na profesjonalne szkolenie z MS Teams!

Dzięki szkoleniu poznają Państwo jedną z najpopularniejszych platform wykorzystywanych w edukacji i pracy zdalnej. Dzięki wykorzystaniu takich narzędzi jak Kalendarz, Zadania, Kanały, Spotkania, czy Zespoły, będziecie Państwo mogli sprawniej zarządzać czasem i zadaniami związanymi ze studiami, a także efektywnie współpracować z innymi studentami i wykładowcami. Poznacie możliwości współdzielenia dokumentów i współpracy w ich tworzeniu i edytowaniu. Dowiecie się również, jak dbać o bezpieczeństwo swoich danych i plików.

Szkolenie pozwala zdobyć umiejętności przydatne nie tylko podczas studiów, ale również w pracy zawodowej. Kompetencje związane z pracą zdalną już teraz są kluczowe w wielu obszarach życia prywatnego, zawodowego i naukowego. Nic nie wskazuje na to, by ich znaczenie miało spadać – przeciwnie: świat po pandemii zapewne w większym stopniu niż kiedykolwiek będzie opierał się na kontaktach za pośrednictwem platformy MS Teams i jej podobnym.

Każdy uczestnik i uczestniczka otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, a także dostęp do bazy wiedzy wykraczającej poza jego zakres.

Szkolenie to zostało przygotowane specjalnie dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego, a jego ukończenie pozwala zostać zaawansowanym użytkownikiem platformy. Standardowo podobne szkolenia obejmują tylko podstawowe funkcje MS Teams, trwają krócej i kosztują kilkaset złotych.

To szkolenie, dzięki wsparciu z projektu „ProUG – Program Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego” jest dla studentów UG darmowe, a z pewnością okaże się przydatne. Kompetencje związane z pracą zdalną, kooperacją w zespołach, wspólnym tworzeniem i dzieleniem treści, stają się kluczowe w wielu obszarach życia, tak prywatnego, jak też zawodowego oraz naukowego. Dlatego warto skorzystać z okazji i opanować MS Teams już teraz!

Dla studentów Wydziału Ekonomicznego zostały przewidziane cztery terminy:

15.01.2021 r. (piątek)
18.01.2021 r.  (poniedziałek)
11.02.2021 r.  (czwartek)
12.02. 2021 r. (piątek)

Zapisy na szkolenie są dostępne poprzez link:     Zgłoszenie na szkolenie MS Teams


Każdy uczestnik bierze udział w 1 jednodniowym szkoleniu.
Szkolenie odbywa się w godz. 9.00-16.00 (8 h akademickich).
Liczba miejsc na każdy termin jest ograniczona.

Są jeszcze również wolne miejsca na szkolenia w dniach:
19.01.2021 r.
20.01.2021 r.  

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
magdalena.pek@ug.edu.pl, tel. 58 523-12-21