5 Edycja Ogólne Informacje

 

V Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom V edycji!

 

I miejsce Michał Towarek, I Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach

II miejsce Jakub Romanowski, Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych w Gdyni

III miejsce Piotr Opielka, I Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach

 

 

Uczestnicy Olimpiady! Miło nam zakomunikować, iż sponsorem nagrody głównej tegorocznej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej jest LPP SA.

https://www.lppsa.com/

 

  

 

Uczestnicy Olimpiady! Miło nam zakomunikować, iż sponsorem nagrody dodatkowej tegorocznej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej jest 
Nautiqus Sp. z o.o.

https://nautiqus.pl 

 

 

 

 

Nautiqus jest firmą spedycyjną, która od wielu lat zapewnia wybór najlepszych rozwiązań logistycznych związanych z organizacją międzynarodowego transportu, głównie produktów spożywczych. Firmę tworzy dynamiczny zespół doświadczonych spedytorów, żeglugowców i agentów celnych, dzięki którym Nautiqus jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę w transporcie morskim i lądowym.

 

Działalność firmy Nautiqus ma unikalny charakter na polskim rynku. Spółka w swojej ofercie zapewnia dodatkowo koncesjonowaną obsługę celną na terenie całego kraju. Firma elastycznie dostosowuje się do zmiennych wymagań rynku, inwestując w autorskie rozwiązania informatyczne, których głównym celem jest automatyzacja procesu spedycyjnego oraz jego transparentność. W ramach tego procesu, Nautiqus oferuje swoim klientom platformę internetową, dzięki której mogą monitorować przez cały czas aktualny status transportu swoich przesyłek.

 

Kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie w pracę, dobra atmosfera w firmie, przekładają się na wysoki poziom usług i przyjazne relacje z kontrahentami. Dzięki temu Nautiqus stał się ekspertem w realizacji specjalistycznych projektów logistycznych, oferującym profesjonalną obsługę i najwyższą jakość usług dla klientów.

 

 

 


Komunikat dot. zmiany terminu zawodów finałowych OSSL

 

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że w odpowiedzi na wprowadzane restrykcje związane z sytuacją epidemiologiczną, działając na rzecz zapewnienia możliwości realizacji zawodów finałowych w formie stacjonarnej, uzyskaliśmy zgodę Ministerstwa Edukacji i Nauki na przesunięcie terminu zawodów finałowych na 27-28 maja 2021r.

 

Jest to termin ostateczny, zawody finałowe odbędą się w tym terminie albo w formie stacjonarnej – jeśli tylko będzie to możliwe (i co planujemy), albo w formie zdalnej, jeśli nadal nie będzie możliwości realizacji stacjonarnej. Termin ten jest terminem już pomaturalnym, ale jeszcze poprzedzającym terminy egzaminów zawodowych, co pozwoli na zachowanie praw finalistów.

 

Mamy nadzieję, że spotkamy się w Sopocie. Finalistom życzymy powodzenia i dobrego przygotowania do zawodów finałowych

 

 

Z poważaniem