Konferencja „Dzień Jakości FarU”

Opublikowano 08 czerwca 2022 roku

Zachęcamy do udziału w Dniu Jakości Kształcenia Uczelni Fahrenheita, który odbędzie się w czwartek 09.06.2022 r.
Zaplanowano wiele ciekawych wykładów, prezentacji i dyskusji.
 
Program Dnia Jakości FarU 2022

 

Dzień Jakości FarU to cykl wydarzeń, których celem jest wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni partnerskich oraz wspólna dyskusja nad metodami przekazywania wiedzy i uzyskanymi rezultatami nauczania. Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu.

Po raz pierwszy członkowie wspólnot trzech największych gdańskich ośrodków akademickich: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego spotkają się, by razem debatować nad jakością kształcenia.

Konferencja zaplanowana na 9 czerwca br. (w godz. 8:45-14:45 w auli budynku Hydromechaniki Politechniki Gdańskiej przy ul. Narutowicza 11/12, Gdańsk) rozpocznie cykliczne spotkania, które będą organizowane naprzemiennie przez PG, UG i GUMed.

Prelegenci przybliżą dobre praktyki uczelni członkowskich FarU dotyczące ich społecznej odpowiedzialności oraz wdrażania innowacji dydaktycznych. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość szczegółowego poznania idei Uczelni Fahrenheita oraz osiągnięć zespołów FarU pracujących w obrębie jakości kształcenia, w ramach studiów I i II stopnia, Szkoły Doktorskiej i wspólnego Welcome Centre.

Szczegółowy program, formularz rejestracyjny oraz abstrakty wystąpień dostępne są na stronie wydarzenia. Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja będzie otwarta do 8 czerwca br. do godz. 15:00. Ewentualne pytania należy kierować na adres office@faru.edu.pl.

Dzień Jakości FarU jest organizowany w ramach projektu Wspieranie procesów konsolidacji uczelni. Realizacja wspólnych konferencji i seminariów dydaktycznych to jedna z rekomendacji Zespołu ds. uwspólniania zarządzania kształceniem i platformami nauczania na odległość.

Źródło: UG