Szkola letnia w Uniwersytecie Morskim w Gdyni

Opublikowano 05 października 2021 roku

Wydarzenie realizowane jest w ramach europejskiego projektu JOHANNA „Joint staff Qualification in South Baltic Destinations to increase the skilled workforce in the South Baltic States and by that ensure a sustainable Small Cruise Ship development in the South Baltic States” (Interreg South Baltic 2014-2020).

Szkoła online odbywać się będzie w okresie od 18.10.2021 do 04.11.2021 w formie siedmiu popołudniowych spotkań na platformie internetowej (online). Zajęcia prowadzone będą przez międzynarodowy zespół wykładowców  i ekspertów. Uczestnicy otrzymają na zakończenie Certyfikat. Udział w szkole jest bezpłatny.

Uczestnictwo w szkole będzie okazją do bliższego poznania sektora rejsów wycieczkowych, gdzie szczególny nacisk położony będzie na kwestie obsługi statków cruise w portach morskich, a także przygotowania odpowiedniej oferty turystycznej dla pasażerów wycieczkowców.

Szczegółowe informacje, w tym program szkoły znajduje się na stronie: http://johanna.website/johanna-online-school-cruise-management-course-agenda/

Rejestracja odbywa się poprzez formularz online: https://forms.gle/bujMUfi4qEKY95pg8

Ewentualne pytania można kierować na adres: centertem@umg.edu.pl

Informacje są dostępne również na stronie projektu (http://johanna.website/) oraz dedykowanej stronie Uniwersytetu (https://umg.edu.pl/en/johanna).