Program Stypendialny ,,Złote Indeksy NBP"

Opublikowano 05 lipca 2024 roku

Narodowy Bank Polski rozpoczął nabór do Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP” skierowanego do studentów I, II i III roku kierunków ekonomicznych polskich uczelni akademickich. Stu wyróżniających się studentów otrzyma 10 000 zł.

Celem programu jest podnoszenie poziomu wiedzy na temat roli i zadań Narodowego Banku Polskiego oraz wsparcie młodych, zdolnych osób kształcących się na kierunkach ekonomicznych oferowanych przez publiczne uczelnie akademickie w Polsce. Program umożliwi Stypendystom udział w inicjatywach edukacyjnych, dzięki którym rozwiną wiedzę na temat działalności NBP, a uzyskane świadczenie pieniężne pomoże rozwijać zainteresowania z zakresu ekonomii, finansów i bankowości.

W Programie Stypendialnym mogą wziąć udział studenci I, II i III roku kierunków ekonomicznych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, studiują w trybie dziennym i nie ukończyli 26. roku życia.  Stypendium wypłacane będzie w roku akademickim 2024/2025 przez okres 10 miesięcy w wysokości po 1000 zł brutto.

Rekrutacja do Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP” trwa do 16 września 2024 r.

Szczegóły dotyczące programu oraz Regulamin Programu zostały opublikowane na stronie  nbp.pl/edukacja/zlote-indeksy-nbp

Zapraszamy do udziału.