TopYoung100

Opublikowano 16 listopada 2022 roku

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym z przedstawicielkami Biura Projektu TopYoung100, które odbędzie się 22 listopada 2022 o godz. 9:45 w sali C301. 

 

Organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów oraz objęty patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji i Nauki program TopYoung100 to synergia trzech środowisk: biznesowego, akademickiego i studenckiego. Takie połączenie i współpraca gwarantują skuteczny rozwój i nabycie kluczowych kompetencji przez przyszłą kadrę menedżerską pod okiem profesjonalistów. Podczas rocznego programu jego uczestnicy nabywają praktyczne umiejętności obsługi specjalistycznych narzędzi informatycznych wykorzystywanych w logistyce oraz rozwijają kompetencje miękkie, istotne w pracy logistyka, biorąc udział w szeregu szkoleń organizowanych w ramach programu oraz rozwiązując rzeczywiste wyzwania biznesowe, nad którymi pracują w międzyuczelnianych zespołach. Niewątpliwym atutem programu jest udział w nim mentorów, menedżerów logistyki, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami.

 

Jeśli jesteś ambitnym człowiekiem, chcącym się rozwijać i sprawdzić w realiach biznesowych to miejsce jest właśnie dla Ciebie.  TopYoung100  to nie tylko możliwość realizacji wyzwań biznesowych dla czołowych przedsiębiorstw na rynku, ale przede wszystkim okazja do nabycia kompetencji realnie potrzebnych z punktu widzenia biznesu, współpracy z mentorem oraz miejsce szerokiego networkingu międzypokoleniowego i budowania swojej pozycji w branży! A wszystko po to, aby stawać się konkurencyjnym na rynku pracy! Poznaj branżę z bliska i niech potencjalni pracodawcy poznają się na Tobie!

 

Zapraszamy również na media społecznościowe, gdzie na bieżąco dodawane są aktualne informacje na temat Programu:

Zapraszamy do dołączenia!

 

W razie pytań można kontaktować się z opiekunem akademickim programu na Uniwersytecie Gdańskim drem Leszkiem Reszką pod adresem: leszek.reszka@ug.edu.pl