Top Young 100

Opublikowano 10 lutego 2022 roku

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów zaprasza do udziału w piątej edycji programu rozwojowego Top Young 100 skierowanego do studentów logistyki oraz innych kierunków i specjalności związanych z łańcuchem dostaw.

 

Objęty patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji i Nauki program Top Young 100 to synergia trzech środowisk: biznesowego, akademickiego i studenckiego. Takie połączenie i współpraca gwarantuje skuteczny rozwój i nabycie kluczowych kompetencji przez przyszłą kadrę menedżerską pod okiem profesjonalistów.

 


Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego!

https://psml.sorga.pl/rekrutacja?r=Studenci_TY

I etap rekrutacji do Programu Top Young 100 odbywa się poprzez przesłanie formularza rekrutacyjnego znajdującego się na stronie https://psml.sorga.pl/rekrutacja?r=Studenci_TY, w którym kandydat uzupełnia swoje dane, informacje o ocenach, a także aktywnościach, których podjął się poza tokiem studiów. Po przesłaniu zgłoszenia, na adres mailowy podany w formularzu przesyłana jest wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia w systemie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 11.03.2022 włącznie.

 


Jeśli jesteś ambitnym człowiekiem, chcącym się rozwijać i sprawdzić w realiach biznesowych to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Top Young 100 to nie tylko możliwość realizacji wyzwań biznesowych dla czołowych przedsiębiorstw na rynku ale przede wszystkim okazja do nabycia kompetencji realnie potrzebnych z punktu widzenia biznesu, współpracy z Mentorem oraz miejsce szerokiego networkingu międzypokoleniowego i budowania swojej pozycji w branży! A wszystko po to, aby stawać się konkurencyjnym na rynku pracy! Poznaj branżę z bliska i niech potencjalni pracodawcy poznają się na Tobie!

Weź swoją karierę w swoje ręce! Do zobaczenia w kolejnej, jubileuszowej edycji pełnej nowych wrażeń! 

 

Zapraszamy również na nasze media społecznościowe, gdzie na bieżąco dodawane są aktualne informacje na temat Programu.
https://www.facebook.com/topyoung100
https://www.linkedin.com/company/top-young-100/

 
Dodatkowo, specjalnie dla kandydatów do V edycji, zostało utworzone wydarzenie na platformie Facebook, gdzie na bieżąco będą dodawane ciekawostki i informacje praktyczne odnośnie do Programu:
https://fb.me/e/1oh0T8M0n

Zapraszamy do dołączenia!

 

W razie pytań można kontaktować się z Biurem Projektu Top Young 100 pod adresem: biuroprojektuty100@psml.pl lub opiekunem akademickim programu na Uniwersytecie Gdańskim drem Leszkiem Reszką pod adresem: leszek.reszka@ug.edu.pl.