Otwarte Wykłady Ekonomiczne

Opublikowano 19 lutego 2021 roku

Dnia 23.02.2021 r. zapraszamy na otwarty wykład dr hab. Marka Szczepańca profesora Uniwersytetu Gdańskiego pt. „Anatomia inflacji – dlaczego rosną ceny dóbr i usług?”


Cykl spotkań z ekonomią ma służyć pogłębianiu wiedzy w zakresie ekonomii i różnych problemów, które są opisywane i rozwiązywane w ramach nauk ekonomicznych.

  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne mogą być źródłem inspiracji do poszukiwań swojej drogi życiowej, opartej na rzetelnej wiedzy o otaczającym nas świecie i systemie społeczno-gospodarczym, w którym żyjemy.
  • Wykłady będą dotyczyć zagadnień makro i mikroekonomicznych, polityki gospodarczej, rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości i zarządzania, a także ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych współczesnego świata.
  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne są prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich, którzy swoją pracę naukowo-dydaktyczną na Wydziale Ekonomicznym łączą niejednokrotnie z praktyką gospodarczą oraz zaangażowaniem w różnych organizacjach, instytucjach i wydarzeniach związanych z propagowaniem wiedzy ekonomicznej, w tym olimpiadach przedmiotowych.


Chcesz wiedzieć więcej o ekonomii – zapisz się na Otwarte Wykłady Ekonomiczne na WE UG.
Liczy się kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia na Wydziale Ekonomicznym UG on-line!


Kontakt i zapisy w celu otrzymania linku do wykładu: ekonomia@ug.edu.pl

tel. 58 523-12-21

Wykłady w okresie luty-maj 2021 r. odbywają się w wybrane wtorki  w godz. 17.30 - 19.00.

Program Otwartych Wykładów Ekonomicznych - edycja II

NASI WYKŁADOWCY - edycja II