Baltic Challenge by Starter

Opublikowano 12 lutego 2024 roku

Weź udział w Baltic Challenge by Starter i zdobądź szansę na niepowtarzalny wyjazd studyjny do Brukseli!


Będzie to doskonała okazja do odwiedzenia instytucji europejskich oraz Biura Regionalnego Województwa Pomorskiego w Brukseli. Spotkasz się również z przedstawicielami WindEurope – międzynarodowej instytucji działającej na rzecz energetyki wiatrowej. Zwycięzcom zostanie zapewniony dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie oraz niezbędne ubezpieczenie.

A jak zdobyć nagrodę?

 

Weź udział w dwudniowym projekcie, podczas którego w międzynarodowym zespole (zgłaszacie się indywidulanie, na miejscu łączeni jesteście w międzynarodowe zespoły), będziesz wypracowywać rozwiązania dla wyzwań z branży morskiej.

 

Stworzony na wzór hackatonu maraton projektowania innowacji  (prototypów rozwiązań) w ramach odpowiedzi na wyzwania od firm z branży morskiej odbędzie się podczas Targów EDU offshore WIND 2024.

Wasze rozwiązanie zostanie zaprezentowane na młodzieżowej scenie  i ocenione przez jury. Najlepszy zespół wygrywa wyjazd studyjny do Brukseli!

 

Dołącz do Innovatonu i odkryj s.wój potencjał. Czekają na Ciebie nie tylko nagrody, ale również niezapomniane doświadczenia! Udział jest bezpłatny!


Więcej informacji, na stronie: https://baltic-challenge.inkubatorstarter.pl/

 

Link  do formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6XlIbnWh99_J3LIFtM67ef_TsUkRbhRl1OKrz0KQUIlPfcA/viewform