Otwarte Wykłady Ekonomiczne

Opublikowano 04 stycznia 2023 roku

10.01.2023 r. zapraszamy na otwarty wykład dr Adama Borodo pt. „Współczesne media społecznościowe – ludzie, biznes, pieniądze”.
  


Cykl spotkań z ekonomią ma służyć pogłębianiu wiedzy w zakresie ekonomii i różnych problemów, które są opisywane i rozwiązywane w ramach nauk ekonomicznych.

  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne mogą być źródłem inspiracji do poszukiwań swojej drogi życiowej, opartej na rzetelnej wiedzy o otaczającym nas świecie i systemie społeczno-gospodarczym, w którym żyjemy.
  • Wykłady będą dotyczyć zagadnień makro i mikroekonomicznych, polityki gospodarczej, rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości i zarządzania, a także ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych współczesnego świata.
  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne są prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich, którzy swoją pracę naukowo-dydaktyczną na Wydziale Ekonomicznym łączą niejednokrotnie z praktyką gospodarczą oraz zaangażowaniem w różnych organizacjach, instytucjach i wydarzeniach związanych z propagowaniem wiedzy ekonomicznej, w tym olimpiadach przedmiotowych.


Chcesz wiedzieć więcej o ekonomii – zapisz się na Otwarte Wykłady Ekonomiczne na WE UG. Liczy się kolejność zgłoszeń

Do zobaczenia na Wydziale Ekonomicznym UG on-line (MS Teams).


Kontakt i zapisy w celu otrzymania linku do wykładu: ekonomia@ug.edu.pl

tel. 58 523-12-21

Wykłady odbywają się w wybrane wtorki w godz.17.30 - 19.00.

PROGRAM OTWARTYCH WYKŁADÓW EKONOMICZNYCH

NASI WYKŁADOWCY