Cykl szkoleń ,,Studencie bądź aktywny!"

Opublikowano 22 kwietnia 2022 roku

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu organizowanym w ramach cyklu “Studencie bądź aktywny!”.

Ty razem zapraszamy na szkolenie pt. “ Zbuduj swoją markę osobistą” które odbędzie się 26 kwietnia 2022 w godzinach 15 - 18 w budynku przy ul. Wita Stwosza 58 w sali 132.


Personal branding może przynieść Ci wiele korzyści. Posiadanie silnej i autentycznej marki osobistej buduje naszą pewność siebie i wpływa pozytywnie na rozwój kariery zawodowej. Jeśli zastanawiasz się, czy warto rozpocząć przygodę z personal brandingiem, przyjdź na warsztat pt. "Zbuduj swoją markę osobistą”. Podczas spotkania:

  • dowiesz się, dlaczego warto świadomie budować markę osobistą już podczas studiów,
  • poznasz metody i narzędzia, które wykorzystasz do budowy marki osobistej,
  • przeanalizujesz możliwe zagrożenia wizerunkowe oraz znajdziesz na nie rozwiązania.


Magdalena Iwanowska – psycholożka społeczna, edukatorka, społeczniczka. Pracowniczka naukowo-dydaktyczna w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z obszaru psychologii w mediach i marketingu oraz pomaga rozwijać innym kompetencje społeczne. Realizuje badania dotyczące wpływu mediów, w tym mediów społecznościowych, na dobrostan nastolatek i nastolatków. Współautorka książki „Tajemnice reklamy. Jak reklama wpływa na dzieci i młodzież”. Od 15 lat jest związana z instytucjami, których celem jest wszechstronna, nieszablonowa i przyjazna edukacja dzieci i młodzieży. Wspiera organizacje trzeciego sektora w obszarze komunikacji, budowania marki, a także praktycznego wykorzystania technologii.

Zapisy na szkolenie pod linkiem https://forms.office.com/Pages