Competition

Posted on 2013-10-17

XIV edycja Konkursu Global Management Challenge w  Polsce!

GMC to zaawansowana symulacja biznesowa dla menedżerów i studentów, która na świecie zgromadziła już ponad pół miliona uczestników z 40 krajów. Polacy znani z osiągania wysokich wyników na światowych finałach konkursu grają w GMC od 2000 roku. W każdej polskiej edycji konkursu (prowadzonego on-line) startuje około 500 zespołów, w tym ponad 300 studenckich. Każdy zespół to grupa od 3 do 5 osób. Na czas rozgrywek GMC wszystkie  zespoły wcielają się w role menedżerów zarządzających wirtualnymi firmami, które rywalizują ze sobą na symulowanym komputerowo rynku. Uczestnicy mają wpływ na wszystkie obszary działalności swojej spółki, podejmują w każdym etapie ponad 60 decyzji dotyczących m.in. finansów, zatrudnienia, sprzedaży, promocji w Internecie, cen na poszczególnych rynkach, a nawet jakości materiałów,  których używają do produkcji.

KORZYŚCI: Uczestnicy w trakcie rozgrywki  rozwijają  m.in. umiejętności: analityczne, pracy w zespole czy też planowania strategicznego. Dodatkowo udział w wydarzeniu to świetna okazja do zawarcia ciekawych znajomości oraz nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami. Ogromną zaletą GMC jest również możliwość rywalizacji zespołów studenckich z pracownikami firm takich jak Bank Zachodni WBK czy KPMG i porównywanie bieżącej wiedzy akademickiej z doświadczeniem praktyków.

Aby zgłosić chęć udziału w konkursie należy:

  • utworzyć zespół (3-5 osób) - istnieje możliwość łączenia studentów różnych lat i kierunków studiów oraz uczelni w jednej drużynie.
  • wypełnić kartę rejestracyjną dostępną na stronie www.gmcpoland.pl/rejestracja-studentow/  
  • Po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić dostępną na stronie aplikację z informacjami na temat uczestników i odesłać ją mailem na adres rejestracja@gmcpoland.pl


Zarejestrowane zespoły otrzymają informację o zakwalifikowaniu się do konkursu przed rozpoczęciem programu treningowego (tj. do 25.11) (sponsorzy dokonają wyboru zespołów, które wystartują w konkursie)

Zapraszamy również na naszego fanpage na Face Booku https://www.facebook.com/pages/14-Edycja-GMC-UG/1417362911808686

Rejestracja zespołów studenckich potrwa do 30 października 2013. Więcej na www.gmcpoland.pl

Organizator w Polsce: BIGRAM Personnel Consulting; Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie; Sponsorzy: Bank Zachodni WBK, KPMG; Patroni medialni: Personel i Zarządzanie, ThinkTank; Współpraca: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Students.pl, dlaStudenta.pl, Stowarzyszenie Studentów BEST