Top Young 100

Posted on 2021-11-18

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów zaprasza do udziału w piątej edycji programu rozwojowego Top Young 100 skierowanego do studentów logistyki oraz innych kierunków i specjalności związanych z łańcuchem dostaw.

 

Objęty patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji i Nauki program Top Young 100 to synergia trzech środowisk: biznesowego, akademickiego i studenckiego. Takie połączenie i współpraca gwarantuje skuteczny rozwój i nabycie kluczowych kompetencji przez przyszłą kadrę menedżerską pod okiem profesjonalistów.

 

Piąta edycja tego prestiżowego programu rozwojowego Top Young 100 rozpocznie się wiosną 2022 roku, ale już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu niezobowiązujących webinarów informacyjnych, podczas których zostaną omówione zasady udziału, benefity i będzie to doskonała okazja do spotkania z Absolwentami Programu, którzy na własnym przykładzie opowiedzą, co osiągnęli, aplikując i biorąc udział w tej inicjatywie.

Kolejny webinar informacyjny odbędzie się 12 stycznia o godz. 18:30 na platformie Zoom pod linkiem:
https://zoom.us/j/93175801760

 

Jeśli jesteś ambitnym człowiekiem, chcącym się rozwijać i sprawdzić w realiach biznesowych to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Top Young 100 to nie tylko możliwość realizacji wyzwań biznesowych dla czołowych przedsiębiorstw na rynku ale przede wszystkim okazja do nabycia kompetencji realnie potrzebnych z punktu widzenia biznesu, współpracy z Mentorem oraz miejsce szerokiego networkingu międzypokoleniowego i budowania swojej pozycji w branży! A wszystko po to, aby stawać się konkurencyjnym na rynku pracy! Poznaj branżę z bliska i niech potencjalni pracodawcy poznają się na Tobie!

Weź swoją karierę w swoje ręce! Do zobaczenia w kolejnej, jubileuszowej edycji pełnej nowych wrażeń! 

 

Zapraszamy również na nasze media społecznościowe, gdzie na bieżąco dodawane są aktualne informacje na temat Programu.
https://www.facebook.com/topyoung100
https://www.linkedin.com/company/top-young-100/

 
Dodatkowo, specjalnie dla kandydatów do V edycji, zostało utworzone wydarzenie na platformie Facebook, gdzie na bieżąco będą dodawane ciekawostki i informacje praktyczne odnośnie do Programu:
https://fb.me/e/1oh0T8M0n

Zapraszamy do dołączenia!

 

W razie pytań można kontaktować się z Biurem Projektu Top Young 100 pod adresem: biuroprojektuty100@psml.pl lub opiekunem akademickim programu na Uniwersytecie Gdańskim drem Leszkiem Reszką pod adresem: leszek.reszka@ug.edu.pl.