Recruitment for Erasmus+ BIP in Romania

Posted on 2023-08-07

Z radością ogłaszamy możliwość udziału studentów w programie Erasmus+ Blended Intensive Programme (BIP) zatytułowanym "Business Ethics and CSR".


Program odbywa się we współpracy z University "1 Decembrie 1918" w Alba Iulia, Rumunia.


Wyjazd odbędzie się w formule "blended", która łączy część wirtualną (18 i 22 września 2023 r.) oraz fizyczną (25-29 września 2023 r.) w Alba Iulia. Uczestnicy otrzymają grant na organizację wyjazdu.


W trakcie programu, studenci zyskają cenne umiejętności z zakresu etyki biznesu oraz CSR, kluczowych dla sukcesu współczesnych przedsiębiorstw. Będą mieli również możliwość zwiedzenia urokliwego regionu Transylwanii.Uczestnictwo w programie traktowane będzie jako zaliczenie wymaganego na Wydziale Ekonomicznym UG 30h przedmiotu do wyboru.

W wyjeździe wziąć udział mogą studenci wszystkich lat. Warunkiem jest jednak, aby ukończyli co najmniej pierwszy rok studiów I stopnia.

Szczegółowe informacje można uzyskać u dr Olgi Dębickiej drogą mailową: olga.debicka@ug.edu.pl


 

Zainteresowani studenci proszeni są o przesłanie formularza aplikacyjnego na adres olga.debicka@ug.edu.pl do dnia 22 sierpnia 2023 r.

 

Nie przegap tej unikalnej okazji, by rozwijać się na polu etyki biznesu i CSR, nawiązać kontakty międzynarodowe oraz poznać  Alba Iulia oraz piękną Transylwanię!

 

 

Formularz zgłoszeniowy