Meeting with Piotr Nowosielski, CEO Just Join IT

Posted on 2023-05-08

Zapraszamy na spotkanie z panem Piotrem Nowosielskim, współzałożycielem i prezesem Just Join IT, nominowanym do tytułu Przedsiębiorcy roku 2022 w konkursie Ernst&Young, absolwentem Wydziału Ekonomicznego UG.

Spotkanie – wykład odbędzie się w środę 10 maja 2023 r. w godz. 9:45 - 11:15 w Auli A.

Temat spotkania – wykładu to „Dlaczego najlepsze rzeczy w marketingu są za darmo? Od Auli A do największej społeczności IT w Polsce”.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie może być ciekawe nie tylko z punktu widzenia marketingu, ale również pozyskiwania finansowania i budowy strategii rozwoju przez młode przedsiębiorstwa oraz przedsiębiorczości.  

Piotr Nowosielski to współzałożyciel  CEO Just Join IT - obecnie najszybciej rozwijającego się startupu bez inwestorów zewnętrznych w Polsce. Tworzy portale pracy przyszłości www.justjoin.it, www.rocketjobs.pl, www.hellohr.pl.

Just Join IT to najpopularniejszy w Polsce portal do szukania pracy w branży IT, a razem z Rocket Jobs, w zakresie marketingu, sprzedaży, finansów, inżynierii, tworzy jedyny taki ekosystem do rekrutacji w zawodach przyszłości. Korzysta już z tych systemów ok. 10 tysięcy pracodawców z całego świata, każdego miesiąca portale odwiedza już ponad milion osób. Użytkownikami platform są programiści oraz osoby z branż kreatywnych, a klientami praktycznie każda firma, która opiera się na technologii.

Piotr Nowosielski | EY Przedsiębiorca Roku (przedsiebiorcaroku.pl)