Webinar February 9, 2022 at 10:00 AM

Posted on 2022-02-04

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

Już 9 lutego zatrzymamy się na kolejnym przystanku wiedzy pod hasłem „Budowanie sieci powiązań klastra w oparciu o kompetencje jego członków, czyli jak wykorzystać swoje własne możliwości?". Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez INFOSHARE.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi cechami skutecznych klastrów, zwłaszcza w kontekście współpracy sieciowej, która szczególnie warunkuje potencjał każdej inicjatywy klastrowej. Pani dr inż. Marita McPhillips, wykładowca m.in. planowania i zarządzania strategicznego na Politechnice Gdańskiej, a także doświadczona ekspertka w zakresie klastrów i polityki innowacyjnej na rzecz samorządów i PARR.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto podejmować współpracę w ramach inicjatyw klastrowych oraz jakie są kluczowe narzędzia i procesy wspomagające sieciowanie klastrów, dołączcie do nas i porozmawiajcie z naszym ekspertem, który pokaże Wam jak integrować misje, wizje i wspólne wartości interesariuszy klastra.

 


Spotkajmy się

9 lutego 2022 r. o godz. 10:00 online


 

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza:

https://live.infoshare.pl/smart-progress-1

Link do spotkania zostanie przesłany do Państwa przez Wykonawcę spotkania.