Charitable book for children

Posted on 2014-05-12

W kwietniu br. ukazała się  charytatywna  książeczka  dla dzieci  BAJKI PEŁNE DOBRA I MIŁOŚCI .  Całkowity dochód ze sprzedaży książeczek (nikt na niej nie zarobi) zostanie przekazany na Fundusz Dzieci Osieroconych Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Informacje o Funduszu: http://www.hospitium.org/opieka-nad-dziecmi-osieroconymi
 
"Bajki pełne dobra i miłości" to pięć pięknie opowiedzianych historii z morałem: „Sowa-mądra głowa”, „Róża i stokrotka”, „Najpiękniejszy skarb na świecie”, „Książę i Trufla”, „Zapasy na zimę”. To opowieści o tym, co w życiu ważne, dobre i piękne. Bajki są bogato ilustrowane – kolorowe rysunki zostały wykonane przez dzieci, między innymi dwie córki autorki. Całość stanowi zgrabną książeczkę w twardej oprawie z gąbką – elegancką, solidną, a jednocześnie przyjemną w dotyku.
 
Premiera książeczki odbyła się 24 kwietnia  br. w bibliotece Manhattan w Gdańsku. 
Wydawca: wydawnictwo EKWITA. Sponsorzy: Energa, Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego z Torunia. Patronat medialny: radiowa Trójka. Partner: Urząd Miasta Gdańska.
 
Cena 1 egzemplarza książeczki  20 PLN. Z całego serca zachęcamy do zakupu książeczki! Książkę można kupić na Allegro 
http://allegro.pl/bajki-pelne-dobra-i-milosci-i4200448273.html  oraz w Puckim Hospicjum  www.hospitium.org

KUPUJĄC KSIĄŻECZKĘ WSPIERASZ opiekę nad dziećmi osieroconymi, których najbliżsi odeszli. WSPIERASZ Hospicjum w jego działaniach, aby choć na chwilę wyrwać dzieci z ich środowisk, w których wszystko przypomina o stracie ukochanej osoby. POMAGASZ między innymi  zorganizować dla  podopiecznych wyprawki szkolne, obdarować dzieci paczkami w Dniu Dziecka i z okazji Bożego Narodzenia, zorganizować wyjazd np. do oliwskiego ZOO.  POMAGASZ podarować tym dzieciom odrobinę miłości.  


 

Z tektu na okładce:

"Miłość i Dobroć nie są bajką, choć możemy je w bajkach znaleźć. To konkret, który pozwala zalepić każdą nawet najczarniejszą wyrwę, zionąca smutkiem po stracie ukochanych. Kupując te książkę pomagasz ukoić ból tym, którzy cierpią i często nie są w stanie zrozumieć cierpienia, bo przyszło zdecydowanie za wcześnie. "

ks dr Jan Kaczkowski