Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

Opublikowano 07 grudnia 2023 roku

Szanowni Państwo,


zapraszamy na wykłady online realizowane w ramach Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, które dotyczą ważnych zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem finansowym, danych osobowych i utratą tożsamości, w szczególności w aktualnym czasie nadchodzących świąt.

Wykłady online rozpoczną się w dniu 8.12.2023 godz. 16.30


Każdy wykład potrwa 60 min, z 10min przerwą pomiędzy wykładami.
Wykłady odbędą się jeden po drugim na tym samym jednym logowaniu.


Temat 1
: „Utrata tożsamości, a Twoje finanse - metody, skutki, przeciwdziałanie” - wykład realizowany przy współpracy z Biurem Informacji Kredytowej.

Temat 2
: „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni” - wykład realizowany przy współpracy z Radą Bankowości Elektronicznej Związku Banków Polskich, Warszawskim Instytutem Bankowości oraz Krajową Izbą Rozliczeniową.


Prowadzący wykłady: Marcin Wąsik-Wiszniewski - Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej - Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.


Rejestracji na wykłady online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 10 min przed rozpoczęciem wykładu.


Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail):

Link jest jeden do obu wykładów:
https://bde.clickmeeting.com/utrata-tozsamosci-a-twoje-finanse-metody-skutki-przeciwdzialanie-cyberbezpieczenstwo-finansowe/register

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).
Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie.  


WAŻNE: W zajęciach online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge.


CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).


Zapraszamy!