KNFM na Pikniku Inspiracji w Iławie

Opublikowano 26 września 2019 roku

Dnia 21.09.2019 r. Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych reprezentujące Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego po raz trzeci wzięło udział w „Pikniku Inspiracji nad Małym Jeziorakiem” odbywającym się w Iławie. 

Jest to impreza organizowana przez Urząd Miasta Iławy, która ma na celu przybliżyć dzieciom i młodzieży zagadnienia związane z różnymi dziedzinami nauki poprzez zabawę. Członkowie Koła Naukowego Finansów Międzynarodowych zorganizowali quiz wiedzy o tematyce finansowej, jak i ekonomicznej, opowiedzieli o historii pieniądza oraz o polskich i zagranicznych banknotach i monetach. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych! 

Jak wspominają studenci, członkowie Koła Naukowego: 

„Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i dzięki temu udało się nam zająć 2. miejsce w Konkursie Publiczności na najlepsze stanowisko kół naukowych! Jest nam niezmiernie miło! Dziękujemy wszystkim uczestniczącym za to, że byliście w sobotę razem z nami, organizatorom za zaproszenie i mile spędzony czas oraz naszym Opiekunom za pomoc w przygotowaniach! 

Mamy nadzieję, że za rok też się zobaczymy!”

Opiekunami Koła Naukowego Finansów Międzynarodowych są: prof. dr hab. Danuta Marciniak-Neider, dr Magdalena Markiewicz i dr Łukasz Dopierała.

Serdecznie gratulujemy naszym Studentom!

Link do artykułu o uczestnictwie Koła Naukowego Finansów Międzynarodowych z Wydziału Ekonomicznego UG na stronie Pikniku Inspiracji: 
 
http://piknikinspiracji.pl/gdy-nie-wiadomo-o-co-chodzi/