„Piątek z logistyką” - 15 stycznia 2021

Opublikowano 07 stycznia 2021 roku

Naukowe Koło Logistyki zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Piątków z logistyką, które odbędzie się 15 stycznia 2021r. o godz. 12:00. Tym razem w roli prelegenta wystąpi Bartłomiej Buczek - Członek Zarządu PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.


Tematem spotkania będzie: PKP SKM w Trójmieście jako element systemu wsparcia logistycznego OMG-G-S

  

PKP SKM w Trójmieście Sp. z o.o. prowadzi działalność:

  1. zarządcy infrastruktury kolejowej, sprawując zarząd nad linią kolejową nr 250 Gdańsk Główny – Rumia, dedykowanej do realizacji aglomeracyjnych przewozów pasażerskich,
  2. przewoźnika kolejowego, świadcząc kolejowe usługi przewozowe:
  • o charakterze użyteczności publicznej realizując zadania w ramach Umowy Nr 1095/U/18 na wykonywanie kolejowych przewozów osób w województwie pomorskim w ramach obowiązku służby publicznej, zawartych z Samorządem Województwa Pomorskiego, jako ustawowym Organizatorem Przewozów;
  • okazjonalne (komercyjne), na zlecenie i za odpłatnością zainteresowanych podmiotów zewnętrznych, w szczególności na odcinku Gdańsk Główny – Gdańsk Stadion-Expo.

Bartłomiej Buczek - Członek Zarządu, Dyrektor ds. przewozów PKP SKM w Trójmieście sp. z o.o. od 1 lipca 2009r.  Z transportem kolejowym związany od 1991r. W latach 2006-2009 Dyrektor Zakładu Północnego PKP Intercity S.A.  Absolwent Wydziału Ekonomicznego UG. Ukończył studia podyplomowe Szkoła Menadżerów na Wydziale Zarządzania UG oraz studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości w Katedrze Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. 

 

Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się i zadawania pytań do prelegenta w formularzu. W następnym kroku zostanie Państwu wysłany link do spotkania.


Uczestnicy spotkania, oprócz sporej dawki wiedzy, otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu.


Ponadto zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach na Facebooku i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z opiekunem naukowym Naukowego Koła Logistyki drem Leszkiem Reszką za pomocą poczty elektronicznej: leszek.reszka@ug.edu.pl.