„Piątek z logistyką” - 18 grudnia 2020

Opublikowano 03 grudnia 2020 roku

 

Naukowe Koło Logistyki zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Piątków z logistyką, które odbędzie się 18 grudnia 2020r. o godz. 11:00. Tym razem w roli prelegentów wystąpią przedstawiciele przedsiębiorstwa Flex.


„Analiza capacity w praktyce”

Czym jest analiza capacity, jak ją wykonywać i jaki jest jej wpływ na pracę fabryki? 

Tego można dowiedzieć się już 18 grudnia podczas spotkania z przedsiębiorstwem Flex

Oczami wieloletniego praktyka będzie można zobaczyć proces od kuchni, przekonać się, jak ważnym ogniwem jest w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa produkcyjnego oraz z czym się wiąże pod kątem logistycznym. Dowiedzieć się będzie można też nieco o samym przedsiębiorstwie i możliwościach rozpoczęcia kariery we Flex


O przedsiębiorstwie

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych przedsiębiorstw w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.


Kim jesteśmy?

Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.

 

 

 

Robert Czajkowski

Koordynator Nadrzędnego Planowania Produkcji, Flex

We Flex Tczew od 2011 roku. Robert odpowiada przede wszystkim za przygotowanie nadrzędnego planu produkcji, koordynowanie planów produkcyjnych, przygotowanie analiz 3M oraz prognoz finansowych dla fabryki. Zajmuje się również wdrażaniem usprawnień dotyczących analiz możliwości produkcyjnych fabryki. W ramach naszej organizacji współpracuje z wieloma działami bezpośrednio zaangażowanymi w produkcję, wsparcie produkcji oraz sprzedaż gotowych produktów. Prywatnie muzyk i gitarzysta. Miłośnik koncertów, sportów siłowych, gór oraz tatuaży.

Aneta Czoske

Specjalista ds. Kontaktów Biznes – Nauka na Polu Edukacyjnym, Flex

Z przedsiębiorstwem Flex związana od blisko 4 lat. Odpowiada za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z otoczeniem naukowym, a także koordynuje realizację programów stażowych i rekrutuje stażystów. Dzięki pracy realizuje pasje współpracy z ludźmi i uczestnictwa w nieszablonowych projektach. Na co dzień pasjonatka aktywności na świeżym powietrzu, muzyki oraz szycia. 

 

Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się i zadawania pytań do prelegentów w formularzu. W następnym kroku zostanie Państwu wysłany link do spotkania. Ponadto zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach na Facebooku i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z opiekunem naukowym Naukowego Koła Logistyki drem Leszkiem Reszką za pomocą poczty elektronicznej: leszek.reszka@ug.edu.pl.