Otwarte Wykłady Ekonomiczne

 

Otwarte Wykłady Ekonomiczne

 


W czasie trwania pandemii, w tym w semestrze letnim 2021 r. Otwarte Wykłady Ekonomiczne będą prowadzone w formie on-line.


Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza serdecznie wszystkich uczniów szkół, nauczycieli i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w cyklicznych Otwartych Wykładach Ekonomicznych w roku akademickim 2019/2020 oraz 2020/2021.

Cykl spotkań z ekonomią ma służyć pogłębianiu wiedzy w zakresie ekonomii i różnych problemów, które są opisywane i rozwiązywane w ramach nauk ekonomicznych.

  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne mogą być źródłem inspiracji do poszukiwań swojej drogi życiowej, opartej na rzetelnej wiedzy o otaczającym nas świecie i systemie społeczno-gospodarczym, w którym żyjemy.
  • Wykłady będą dotyczyć zagadnień makro i mikroekonomicznych, polityki gospodarczej, rynków finansowych, finansów przedsiębiorstw, przedsiębiorczości i zarządzania, a także ogólnych problemów społeczno-ekonomicznych współczesnego świata.
  • Otwarte Wykłady Ekonomiczne są prowadzone przez doświadczonych wykładowców akademickich, którzy swoją pracę naukowo-dydaktyczną na Wydziale Ekonomicznym łączą niejednokrotnie z praktyką gospodarczą oraz zaangażowaniem w różnych organizacjach, instytucjach i wydarzeniach związanych z propagowaniem wiedzy ekonomicznej, w tym olimpiadach przedmiotowych.

Chcesz wiedzieć więcej o ekonomii – zapisz się na Otwarte Wykłady Ekonomiczne na WE UG.
Do zobaczenia w Sopocie!


Miejsce:  Wydział Ekonomiczny UG,
ul. Armii Krajowej 119/121, SopotKontakt i zapisy w celu otrzymania linku do wykładu: ekonomia@ug.edu.pl

tel. 58 523-12-21

Wykłady w okresie luty-maj 2021 r. odbywają się w wybrane wtorki  w godz.17.30 - 19.00.

Program Otwartych Wykładów Ekonomicznych - edycja II

NASI WYKŁADOWCY - edycja II
 

Komitet Programowo-Organizacyjny:

dr Magdalena Markiewicz – Kierownik Projektu

dr hab. Beata Majecka, profesor Uniwersytetu Gdańskiego – Koordynator merytoryczny Projektu

dr hab. Leszek Czerwonka, profesor Uniwersytetu Gdańskiego
dr hab. Anna Blajer-Gołębiewska
dr Sylwia Machowska-Okrój

mgr Magdalena Pek, Sekcja ds. projektów