Top Young 100

Posted on 2020-11-14

 

 

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów zaprasza do udziału w czwartej edycji programu rozwojowego Top Young 100 skierowanego do studentów logistyki oraz innych kierunków i specjalności związanych z łańcuchem dostaw.

 

Program Top Young 100 to synergia trzech środowisk: biznesowego, akademickiego i studenckiego. Takie połączenie i współpraca gwarantuje skuteczny rozwój i nabycie kluczowych kompetencji przez przyszłą kadrę menedżerską pod okiem profesjonalistów.

 

Rekrutacja do czwartej edycji programu odbywa się w dniach 18 stycznia - 17 marca 2021 roku.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, którym zależy na osobistym rozwoju i wkroczeniu w karierę zawodową z bagażem cennych doświadczeń, które będą solidnym fundamentem na przyszłość.


Aby wziąć udział w rekrutacji, należy dostarczyć arkusz oceny oraz formularz RODO na adres: leszek.reszka@ug.edu.pl do 15 marca 2021 roku.


Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej programu TopYoung100 oraz na Facebooku.

W razie pytań można kontaktować się z Biurem Projektu Top Young 100 pod adresem: biuroprojektuty100@psml.pl lub opiekunem akademickim programu na Uniwersytecie Gdańskim drem Leszkiem Reszką pod adresem: leszek.reszka@ug.edu.pl.