Representative of U.S. Embassy

Posted on 2018-11-30


Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu, zapraszają na spotkanie z dyplomatą amerykańskim. Pan Konsul  Abraham Lee przedstawie 3 możliwości wyjazdowe do USA skierowane do studentów:

  • praktyki i staże studenckie oraz dla absolwentów w okresie 1 roku po ukończeniu studiów
  • studia drugiego stopnia - możliwości dofinansowania oraz proces aplikacyjny
  • programy wymiany wakacyjnej, niekolidujące z zajęciami w trakcie roku akademickiego


4 grudnia 2018 roku, wtorek, godzina 10:00
Uniwersytet Gdański, Wydział Filologiczny, budynek Neofilologii, aula 021
Wstęp wolny
Więcej informacji: http://bit.ly/konsulUSAnaWFilUG

Osoba kontaktowa:
Marek Witkowski
506 761 744
marekw@ccusa.com.pl

Prelegenci:

Abraham Lee, Vice Consul, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie
Abraham Lee jest dyplomatą amerykańskim w randzie Vice - Konsula w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Przed przyjazdem do Polski pracował w Azji - na misji w Ho Chi Minh w Wietnamie. Przed wstąpieniem do korpusu dyplomatycznego USA pracował w Departamencie Sprawiedliwości USA. Pan Konsul ma świetny kontakt z młodzieżą i studentami, w poprzednim roku prowadził kilkanaście spotkań informacyjnych.Marek Witkowski, uczestnik programów, CCUSA, 

Marek Witkowski wysyła studentów i młodzież do Stanów Zjednoczonych. Współpracuje z 1134 pracodawcami na terenie USA, pomógł już 514 osobom wyjechać do Stanów. Jest ekspertem w 3 obszarach: studia wyższe, szkoła średnia oraz programy wymiany wakacyjnej. Doradza jak wykorzystać pobyt w USA do budowania kariery zawodowej.