Zimowy konkurs fotograficzny

Opublikowano 06 czerwca 2017 roku

Zimowa edycja konkursu fotograficznego dla studentów promujących Wydział Ekonomiczny została zakończona. Zgłoszone prace zostały oceniane przez Was i podobnie jak w poprzedniej edycji laureatami zostały osoby, których zdjęcia zyskały największą ilość polubień. Wśród prac zgłoszonych do konkursu nagrodzone zostały trzy zdjęcia – w kategoriach Przyroda, Pejzaż Miejski oraz Zabytki.

Nagroda główna (kategoria Przyroda)

Zdjęcie, które podobało się Wam najbardziej przedstawia piękny widok na górę Kazbek w Gruzji. Światło, kolory i kompozycja sprawiają, że trudno się oprzeć urokowi tego ujęcia.
 II miejsce (kategoria Pejzaż Miejski)

Drugie miejsce zajęło zdjęcie przedstawiające zagubioną turystkę na ulicach Berlina. Wschodzące słońce sugeruje wczesny poranek bądź bardzo, bardzo późny koniec wieczoru, nadając zdjęciu szczególnych barw. Mamy nadzieję, że turystka odnalazła drogę do swojego celu!
 III miejsce (kategoria Zabytki)

Trzecie z pośród zdjęci wskazywanych przez Was to ujęcie mediolańskiej Katedry Narodzin św. Marii. Uwagę przyciągają szeroka panorama placu przed katedrą oraz dobra ekspozycja koszulki Wydziału Ekonomicznego.
 Nagrodzonych serdecznie zapraszamy do odbioru nagród (dziekanat, p. 127)!

Dziewiąta edycja konkursu już ruszyła!

Zapraszamy do udziału wszystkich studentów WE, w tym również tegorocznych absolwentów naszego Wydziału! Mile widziane zdjęcia wykonane w koszulce z logo Wydziału Ekonomicznego w interesującym i charakterystycznym miejscu poza granicami Polski. Dziewiąta edycja konkursu zakończy się w końcu października 2017 r.

Regulamin konkursu „Zdjęcie z wakacji w koszulce WE UG” (edycja letnia 2017)

 1. Koszulkę logo WE można odebrać (za darmo i bezzwrotnie z dziekanatu), p. 127,
 2. Student odbierając koszulkę informuje o planowanym celu swojej podróży (organizatorzy zastrzegają sobie ograniczenie udziału w konkursie w przypadku powtarzających się docelowych miejsc podróży),
 3. Odbierając koszulkę student podpisuje zobowiązanie do przysłania przynajmniej 2 zdjęć z własnym wizerunkiem (do wyboru przez organizatorów) drogą elektroniczną pod adres: we@ug.edu.pl (mogą być wykonane w jednym miejscu), przy czym przesyłając zdjęcia student zrzeka się majątkowych praw autorskich do nich na rzecz WE. Zdjęcie musi być również udostępnione na Facebooku, gdzie musi być oznaczona strona Wydziału oraz uczestnik konkursu, wraz z zameldowaniem na stronie Wydziału Ekonomicznego i hasztagiem #KoszulkaWEUG2017
 4. Zdjęcia powinny być wykonane w odpowiedniej konwencji w charakterystycznym miejscu (na zdjęciu widoczna jest osoba w koszulce z logo WE na plecach – przykładowe zdjęcia w wynikach poprzednich edycji konkursu),
 5. Jeden student może wykonać i przysłać zdjęcia z więcej niż jednego miejsca,
 6. Student wyraża zgodę na umieszczenie zdjęcia na stronie internetowej WE, dodania zdjęcia do albumu konkursu na stronie Facebook Wydziału oraz ewentualne wykorzystanie w innych celach (np. galeria zdjęć, prezentacje itp.),
 7. Student przysyła zdjęcie podpisane:
  • imię i nazwisko, adres email i telefon
  • miejsce wykonania zdjęcia,
  Dane autora nie są podane na stronie internetowej ani w materiałach informacyjnych Wydziału Ekonomicznego.
 8. Po przysłaniu zdjęcia, zostanie ono umieszczone na stronie internetowej Wydziału Ekonomicznego (dział Studenci).
 9. Zdjęcie nie może być przerabiane w programie graficznym,
 10. Termin nadsyłania zdjęć 30 października w edycji letniej oraz 31 marca w edycji zimowej konkursu. Do wygrania: akcesoria komputerowe i atrakcyjne gadżety wydziałowe (np. podkładka pod laptopa, zestawy podróżne, waga do bagażu, zegar ścienny, plecak, opaski na ramię do smartfona i inne...).
 11. Głosowanie („lajkowanie”) na poszczególne zdjęcia zakończy się 30 listopada (w edycji letniej) oraz 30 kwietnia (w edycji zimowej).
 12. Zwycięzcą konkursu zostaną te osoby, które w kolejności otrzymają najwięcej lajków pod swoim zdjęciem z hasztagiem #KoszulkaWEUG2017. Wygrywają 3 osoby z największą ilością lajków. Komisja konkursowa ma prawo nominować dodatkowe zdjęcia do wyróżnień.
 13. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej WE, stronie Facebook WE, a autorzy zwycięskich zdjęć zostaną poinformowani drogą mailową.
 14. Konkurs ma charakter cykliczny, tzn. będzie kontynuowany po sezonie wakacyjnym. Studenci wyjeżdżający na studia zagraniczne w ramach wymiany w programie Erasmus mogą również uczestniczyć w konkursie!