Wielkie świętowanie! Nobel dla UE!

Opublikowano 07 grudnia 2012 roku

Ośrodek Badań Integracji Europejskiej Wydziału Ekonomicznego UG wraz ze studentami zaprasza wszystkich zainteresowanych dnia 10.12.2012 roku na wspólne świętowanie przyznania Pokojowej Nagrody Nobla Unii Europejskiej, czyli każdemu z nas!

W ramach celebrowania tego wydarzenia przewidujemy:

• 12:15-13:00 niepowtarzalną okazję spotkania się z naszymi specjalnymi gośćmi, reprezentantami Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej – Aleksandrą Firlik i Rafałem Rudnickim – oraz zapoznanie się z informacjami dotyczącymi staży i praktyk w strukturach unijnych;
  • 13:00-14:00 transmisję na żywo z uroczystości wręczenia Nagrody Nobla w Oslo, czyli wspólne oglądanie na dużym ekranie!

Świętowanie w Auli „O” Wydziału Ekonomicznego poprzedzone będzie symboliczną lampką szampana, a także możliwością otrzymania różnego rodzaju gadżetów europejskich oraz  zgłębienia swojej wiedzy na temat Wspólnoty za pośrednictwem punktu informacyjnego Europe Direct.

Nie może Cię tam zabraknąć, to święto wszystkich obywateli UE!