V Sopockie Warsztaty Logistyczne

Opublikowano 08 listopada 2018 roku

Sopockie Warsztaty Logistyczne, których piąta edycja odbędzie się w dniach 22-23 listopada bieżącego roku są coroczną inicjatywą członków Naukowego Koła Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego, towarzyszącą  Konferencji naukowej Modelowanie procesów i systemów logistycznych organizowanej przez Katedrę Logistyki.

SWL adresowane są do studentów logistyki z ośrodków akademickich z całej Polski. Wydarzenie zostało objęte  patronatem honorowym JM Rektora UG oraz Prezydentów Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Pierwszego dnia w salach Wydziału Ekonomicznego odbywają się warsztaty przeprowadzane przez przedstawicieli świata praktyki.  Wśród prowadzących  znajdują się w tym roku między innymi: Prezes Dachsera w Polsce, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu przedsiębiorstwa  ELSE Systemy Informatyczne,  Dyrektor Zarządzający Uni-logistics sp. z o.o., Dyrektor Spedycji Morskiej i Lotniczej PEKAES Sp. z o.o., Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Polskiego Komitetu Narodowego Epal. Łącznie odbędzie się 11 warsztatów dla ok. 120 studentów. Drugiego dnia studenci w ramach wizyt studyjnych odwiedzą takie przedsiębiorstwa jak: LPP S.A., PEKAES Sp. z o.o., Uni-logistics sp. z o.o. i Federal-Mogul Bimet S.A.

Uczestnicy warsztatów, oprócz sporej dawki wiedzy praktycznej, otrzymają imienne certyfikaty uczestnictwa podpisane przez prowadzących oraz opiekuna naukowego NKL.

Udział w warsztatach, jak i w wizytach studyjnych, dla Studentów Wydziału Ekonomicznego UG nie wiąże się z żadną opłatą. Aby wziąć udział wystarczy zgłosić swój akces przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go mailem na adres: leszek.reszka@ug.edu.pl.

Więcej informacji (w tym m.in. agendę) znaleźć można na stronie internetowej  i profilu facebookowym wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!